Sortiment

Na této stránce naleznete seznam společností, jejiž výrobky naleznete v nabídce naší společnosti – Koupelny Spěvák Příbram.
 

Vany, vaničky, sprchové a masážní boxy

 
GELCO s.r.o. – specialista na litý mramor, společnost která nabízí kvalitní sprchové kouty, vany a vaničky a umyvadla. Produkty z litého mramoru jsou označovány za nadčasové výrobky, tento materiál má špičkové vlastnosti a dlouhou životnost. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a nabídneme Vám optimální řešení od této společnosti.
 
 
RAVAK a.s. – heslo této společnosti zní: "Když koupelnu, tak RAVAK", tato společnost má širokou škálu produktů pro výbavu Vaší nové koupelny, Koupelny Spěvák nabízí od této společnosti hlavně sprchové kouty.
 
 
ARTTEC s.r.o. – společnost s širokou nabídkou nejen masážních a sprchových boxů. Cenově velmi zajímavé řešení, vysoká kvalita a pěkný design.
 
 

Obklady a dlažby

 

V dnešní době nabízí společnosti až neskutečně široký výběr dlažby, od tisíců různých barev, vzorů a rozměrů. Koupelnu lze rozsvítit, oživit, vytvořit neskutečně moderní a to i při poměrně nízkém rozpočtu, každá společnost dnes dává na výběr opravdu každému.

 

SANIMAT s.r.o. – stovky různě barevných provedení, na stránkách můžete shlédnout katalog

 

Los Kachlos, s.r.o. – přední dodavavatel španělských obkladů a dlažeb na český trh se zaměřením na koupelny, ostatní interéry i exteriéry.

 

RAKO – LASSELSBERGER, s.r.o. – největší výrobce keramických obkladů a dlažeb v ČR, široká nabídka nejen keramickýc obkladů, Vaše koupelna může být ve stylu mnoha zemí, záleží jen na výběru, česká firma s více než 100letou tradicí.

 

Stavební chemie

 

WEBER – nejvýznamnější dodavatel a výrobce vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu .

 

CERESIT – Systémy CERESIT nabízejí ucelený  program pro zateplení, lepení obkladů a dlažeb.

 

 
 
Pro naše zakázky používáme sortiment převážně těchto značek a výrobců:
 

Weber Terranova

Cerrad

Cersanit

Cerrol
rako
Rako

Ideal Standard

Paradyz

DZ Dražice

Keramika HOB

Riho

Ravak

Laufen

Teiko

Jika

Vagnerplast

Roltechnik

DEN Braven

Novaservis

Amirro

Hüppe

Opoczno

Gelneco

logo-ceresit

Ceresit